Avcılar Evden Eve Nakliyat Firması olarak garantili uzman deneyimli elemanlarımız dahilinde evinizi taşımaktayız

Tüm Dünyada profesyonel taşımacılık hizmetinin önde gelen firmalarından olan İstanbul avcılar nakliyat kuruluşundan bu yana hem Uluslararası hem de şehirler arası evden eve nakliyat hizmetleri geçekleştirmektedir. Ülkemizde tüm nakliyat firmaların saygınlığını kazan firmamız her alanda başarılı olmak için büyük çabalar sarf etmektedir.

Avcılar Evden eve nakliyat hizmeti ile ilgili olarak firmamız tüm ev eşyalarınızı özel malzemeler ile paketleyerek ve gerekli sigorta işlemleri yapılarak hizmet vermektedir. Sigorta hizmeti ile ilgili olarak firmamız tüm dünyanın kullanmış olduğu sigorta firması ile çalışmaktadır.

Firmamız Ülke içerisinde elit müşterilere hitap edebilen bir hizmet anlayışı ile devlet büyüklerinden her kesime göre hizmet anlayışı saplamıştır. Profesyonelliğinden asla taviz vermeyen İstanbul express nakliyat yılların verdiği birikim ile Tüm dünyaya adını kolayca duyurmuştur.

Firmamız Avcılar evden eve nakliyat hizmeti ile ilgili olarak siz değerli müşterilerimize her alanda hizmet vermektedir.

1950 yılında ilk olarak şehir içi daha sonra şehirler arası nakliyat hizmetleri sunmaya başlayan İstanbul express nakliyat ilerleyen dönemlerde yoğun olarak uluslararası evden eve nakliyat hizmetlerine devam etmiştir. Nakliyat hizmetlerini sunarken her zaman kurumsal kimliğinden taviz vermeden hareket etmiştir

Avcılar Evden eve nakliyat, ofis taşıma, eşya depolama, askılı elbise taşıma, ağır yük taşıma, kasa taşıma, piyano taşıma

Yukarıda belirtilen tüm hizmetlerde siz değerli müşterilerimize %100 referans güvencesi sağlamaktadır.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s